Dyżury Radnych Gminy Wyry

 

Dyżury Radnych miejscowości Wyry – 2020

Sala Narad Urzędu Gminy Wyry   1500 - 1600

 

07.01.2020 r. – Marek Gołosz

03.02.2020 r. – Mirosław Sikora

02.03.2020 r. – Adrian Krzyżowski

06.04.2020 r. – Wojciech Surma

04.05.2020 r. – Franciszek Smykla

01.06.2020 r. – Szymon Załęcki

07.09.2020 r. – Barbara Polok

05.10.2020 r. – Franciszek Szulc

09.11.2020 r. – Wojciech Surma

07.12.2020 r. – Barbara Polok

 

Dyżury Radnych miejscowości Gostyń – 2020

Dom Kultury w Gostyni   1700 - 1800

 

07.01.2020 r. – Piotr Jeleń

03.02.2020 r. – Adam Myszor

02.03.2020 r. – Piotr Profaska

06.04.2020 r. – Ireneusz Suchoń

04.05.2020 r. – Ireneusz Suchoń

01.06.2020 r. – Grażyna Swadźba- Szojda

07.09.2020 r. – Piotr Jeleń

05.10.2020 r. – Joanna Pasierbek- Konieczny

09.11.2020 r. – Tomasz Fityka

07.12.2020 r. – Tomasz Fityka