V Turniej Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn”

Rozbójnicy, The Blues, FC Wyry oraz 4 FUN najlepsi!!!

 W sobotę 25 maja 2013 r. na obiekcie sportowo-rekreacyjnym im. Braci Góralczyków w Wyrach rozegrano V Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Wójta Gminy Wyry. Do turnieju zgłosiły się 23 drużyny: cztery w kategorii Młodzik Młodszy, trzy w kategorii Młodzik, cztery w kategorii Junior i dwanaście w kategorii OPEN.
Pogoda płatała figle, niektóre mecze rozegrane zostały w strugach deszczu ale atmosfera na boisku była gorąca, a rywalizacja zacięta.
Na szczęście po zakończonych meczach przemoczeni zawodnicy mogli posilić się przepyszną grochówką dostarczoną przez Firmę KODRIN z Gostyni, za co właścicielowi firmy panu Henrykowi Serafinowi serdecznie dziękujemy.
Miejsca od 1-4 w poszczególnych kategoriach zdobyły drużyny:
 
MŁODZIK MŁODSZY:
1.    Rozbójnicy
2.    Gostyńskie Skrzaty
3.    Skrzaty Wyry
4.    Mali Wojownicy
 
MŁODZIK:
1.       The Blues
2.       Czerwone Diabły
3.       FC Ruda Śląska
 
JUNIOR:
1.       FC Wyry
2.       Synki z Placu
3.       Sparta Łaziska
4.       AC Wyry
 
OPEN:
1.       4 FUN
2.       Bawarczycy
3.       Sami Swoi
4.       Sparta Łaziska
 
Puchary, dyplomy i drobne nagrody rzeczowe wręczyli Zwycięzcom Wójt Gminy Wyry Pani Barbara Prasoł oraz Przewodniczący Gminnej Rady Sportu Pan Piotr Chrzęszczyk.
 
Dziękujemy wszystkim trenerom, rodzicom i opiekunom zawodników. Podziękowania dla zawodników za przybycie, za dobre humory i przede wszystkim rywalizację w duchu walki fair play. Już dziś wszystkie drużyny zapraszamy na turniej za rok!
 
Organizatorzy serdeczne dziękują wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli przy organizacji turnieju, w szczególności przedstawicielom KS FORTUNA WYRY za serdeczne przyjęcie i ogromne zaangażowanie, a także Dyrektorowi Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wyrach oraz Panu Markowi Kalycie za organizację transportu bramek. DZIĘKUJEMY!
 
Reportaż z imprezy przygotowany przez MikoTV dostępny tutaj