VI Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim

VI MISTRZOSTWA GMINY WYRY W NARCIARSTWIE APLESJKIM -
ZŁOTY GROŃ ISTEBNA

W dniu 19 lutego 2017 r. w Ośrodku Narciarskim Złoty Groń w Istebnej odbyły się VI Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim – slalom gigant. Mistrzostwa przeprowadzono w 8 kategoriach wiekowych z podziałem na Panie i Panów. W Zawodach wzięło udział 91 narciarzy - mieszkańców Gminy Wyry!!!

W klasyfikacji ogólnej najlepszy wynik uzyskali: Tomasz Swadźba czas 00:55,46 oraz Jacek Graca czas 00:56,91.

Z ostatecznymi wynikami można zapoznać się tutaj.

Za zdobyte miejsca od I do III, w poszczególnych kategoriach zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.

Organizatorzy dziękują wszystkim Zawodnikom za udział i już dziś zapraszają do udziału w Zawodach za rok.

Składamy serdeczne podziękowania sponsorowi VI edycji Mistrzostw Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim firmie RPWiK Tychy S.A.

VI Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim 19.02.2017r (191b).JPG

VI Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim 19.02.2017r (191a).JPG