I Gminne Rozgrywki w Siatkówce Plażowej

Turniej Siatkówki Plażowej

W sobotę 27 maja 2017 roku na boiskach do siatkówki plażowej w Gostyni rozegrane zostały I Gminne Rozgrywki w Siatkówce Plażowej, w których udział wzięli wyłącznie mieszkańcy Gminy Wyry, a byli to uczniowie gimnazjum z Wyr i Gostyni.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwały Panie Karolina Bereza i Monika Otremba z Zespołu Szkół z Gostyni oraz Pani Barbara Rożek z Zespołu Szkół w Wyrach.

Po zaciętych meczach wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach tj. żeńskiej i męskiej:

Katarzyna Langer, Karolina Świerkot

Anna Chrzęszczyk, Marta Ćmiel

Dominika Kleinert, Aleksandra Korny

Szymon Mazur, Mateusz Sikora

Jakub Gizdol, Piotr Pielok

Dominik Świerkot, Brajan Szopa

Wójt Gminy Wyry Pani Barbara Prasoł, która objęła patronat nad Turniejem wręczyła zwycięskim zespołom medale oraz drobne nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, a Pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wyrach z Panem Dyrektorem Januszem Dziewiorem na czele za perfekcyjne przygotowanie boisk i wszelką inną pomoc w organizacji turnieju.

Autor zdjęć: Patryk Fila