IV Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim

IV Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim (slalom gigant)

W dniu 19 stycznia 2013 roku (sobota) na Stokach Stacji Narciarskiej "Świniorka" w Brennej Leśnicy odbyły się IV Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim (slalom gigant).

Do udziału w zawodach zgłosiło się 84 zawodników, jednak ostatecznie do rywalizacji w dniu organizacji zawodów przystąpiło 71 narciarzy.

Pogoda sprzyjała, a humory dopisywały. Rywalizacja odbywała się w podziale na 7 kategorii wiekowych oraz dodatkowo z podziałem na Panie i Panów.

Wszyscy z niecierpliwością i zaciekawieniem oczekiwali wyników rywalizacji

Z ostatecznymi wynikami zawodów można zapoznać się tutaj.

Medale, dyplomy i nagrody rzeczowe wręczyli Zwycięzcom Pani Wójt Barbara Prasoł oraz Przewodniczący Rady Sportu Pan Piotr Chrzęszczyk.

Dodatkowo wręczono wyróżnienie dla Najlepszej Zawodniczki i dla Najlepszego Zawodnika całych Mistrzostw. Najlepsze czasy w ogólnej tabeli rywalizacji uzyskali Julia Płonka (czas 46,63) oraz Jacek Graca (czas 42,12).

Wyróżniono również Najstarszego i Najmłodszego Zawodnika. Najstarszym Zawodnikiem okazał się być Pan Rudolf Labus, a najmłodszą uczestniczką była Wiktoria Grima, dla nich również przygotowano nagrody niespodzianki.

Organizatorzy dziękują wszystkim Zawodnikom za udział i już dziś zapraszają do udziału w Zawodach za rok.

Organizatorzy i zawodnicy składają serdeczne podziękowania Panu Henrykowi Serafinowi - Firma "Kodrin" z Gostyni za gorący poczęstunek w formie przepysznej grochówki.

Uwaga! Organizatorzy uprzejmie informują, że nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treść artykułu (wraz ze zdjęciem) pt: "Szusowali po stokach", który ukazał się w dniu 25 stycznia 2013 roku w Dzienniku Zachodnim (dodatek Mikołowski).