I Gminny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 27.11.2010 roku w Sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gostyni rozegrany został: I GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO o Puchar Wójta Gminy Wyry. W zawodach uczestniczyło łącznie 48 zawodniczek i zawodników z Gostyni i Wyr. Frekwencja pokazała, że istnieje potrzeba organizacji tego typu imprez. Mecze były niezwykle zacięte i obfitowały w wiele ciekawych zagrań. Wspaniałą ucztę dla sympatyków tenisa stołowego zgotowali finaliści w kategorii mężczyzn, w którym zmierzyli się: Marek Szolc z Henrykiem Szewczykiem (obaj z Gostyni). Przy ogłuszającym dopingu i gromkich brawach widowni najstarszy uczestnik turnieju Pan Henryk Szewczyk (72lata!!!) musiał uznać wyższość Marka Szolca przegrywając po emocjonującym pojedynku 1:2 w setach.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książkę autorstwa Dariusza Dyrdy "Fortuna toczyła się krążkiem". Trzy najlepsze osoby w każdej kategorii otrzymały ponadto nagrody rzeczowe, a zwycięzcy - puchary.

Dla wszystkich zawodników słodki poczęstunek w formie drożdżówek zafundowali państwo Gorzawscy właściciele piekarni w Gostyni, za co organizatorzy serdecznie dziękują.

Oficjalne wyniki zawodów:

MĘŻCZYŹNI (rocznik 1995 i starsi)
1. Szolc Marek (Gostyń)
2. Szewczyk Henryk (Gostyń)
3. Macura Tomasz (Gostyń)

KOBIETY(rocznik 1995 i starsi)
1. Pająk Anna (Wyry)
2. Swadźba Danuta (Gostyń)
3. Karwat Alina (Wyry)

JUNIORZY (rocznik 1997-1995)
1. Pelan Ryszard (Wyry)
2. Walasz Kamil (Gostyń)
3. Wieczorek Tomasz (Wyry)

JUNIORKI (rocznik 1997-1995)
1. Macura Monika (Gostyń)
2. Chrzęszczyk Marta (Gostyń)

CHŁOPCY (rocznik 1998 i młodsi)
1. Myszor Mateusz (Wyry)
2. Laskowski Dawid (Wyry)
3. Gogol Dawid (Wyry)

DZIEWCZĘTA(rocznik 1998 i młodsi)
1. Szolc Katarzyna (Gostyń)
2. Góralczyk Julia (Wyry)
3. Błasiak Maria (Wyry)