Dane teleadresowe

Urząd Gminy Wyry
ul. Główna 133
43-175 Wyry

tel. 32 325 68 00
fax. 32 325 68 09
e-mail: urzad@wyry.pl

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy Tychy
Nr rachunku 81 8435 0004 0000 0000 6145 0001

Godziny pracy Urzędu Gminy Wyry

Poniedziałek

7.30 do godz. 17.00

Wtorek

7.30 do godz. 15.30

Środa

7.30 do godz. 15.30

Czwartek

7.30 do godz. 15.30

Piątek

7.30 do godz. 14.00

 

Godziny urzędowania kasy Urzędu Gminy Wyry

Poniedziałek

08.00 do godz. 16.30

(przerwa od 12.00-13.00)

Wtorek

08.00 do godz. 15.00

(przerwa od 12.00-13.00)

Środa

08.00 do godz. 15.00

(przerwa od 12.00-13.00)

Czwartek

08.00 do godz. 15.00

(przerwa od 12.00-13.00)

Piątek

08.00 do godz.13.00

 

Wykaz telefonów i adresów e-mail

Wójt Gminy

32 325 68 00

wojt@wyry.pl

Sekretariat

32 325 68 00

urzad@wyry.pl

Sekretarz

32 325 68 02

sekretarz@wyry.pl

Skarbnik

32 325 68 03

skarbnik@wyry.pl

Urząd Stanu Cywilnego

32 325 68 10

usc@wyry.pl

Edukacja

32 325 68 33

edukacja@wyry.pl

Ewidencja ludności

32 325 68 11

ewidencja@wyry.pl

Rada Gminy

32 325 68 12

rada@wyry.pl

Rolnictwo i ochrona środowiska

32 325 68 21

rolnictwo@wyry.pl

Mieszkaniówka

32 325 68 22

lokalowy@wyry.pl

Odpady

32 325 68 23

odpady@wyry.pl

Drogi

32 325 68 31

drogi@wyry.pl

Inwestycje

32 325 68 30

inwestycje@wyry.pl

Zamówienia publiczne

32 325 68 33

przetargi@wyry.pl

Pozyskiwanie funduszy

32 325 68 32

fundusze@wyry.pl

Promocja Gminy

32 325 68 13

promocja@wyry.pl

Planowanie przestrzenne

32 325 68 40

planowanie@wyry.pl

Geodezja

32 325 68 42

nieruchomości@wyry.pl

Podatki

32 325 68 50

32 325 68 51

podatki@wyry.pl

Kasa

32 325 68 52

kasa@wyry.pl

Księgowość

32 325 68 53

ksiegowosc@wyry.pl

Płace

32 325 68 54

place@wyry.pl

 

Informujemy, iż Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Gminy Wyry oraz Stanowisko ds. planowania przestrzennego znajdują się w Wyrach przy ul. Głównej 58 (budynek byłego pawilonu handlowego).

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu www firmy Portal gminy Wyry.
Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.