Dane teleadresowe

Urząd Gminy Wyry
ul. Główna 133
43-175 Wyry

tel. 32 325 68 00
fax. 32 325 68 09
e-mail: urzad@wyry.pl

Konto bankowe:
Bank Spółdzielczy Tychy
Nr rachunku 81 8435 0004 0000 0000 6145 0001

Godziny pracy Urzędu Gminy Wyry

Poniedziałek

7:30 - 17:00

Wtorek

7:30 - 15:30

Środa

7:30 - 15:30

Czwartek

7:30 - 15:30

Piątek

7:30 - 14:00

 

Godziny urzędowania kasy Urzędu Gminy Wyry

Poniedziałek

8:00 - 14:00

Wtorek

8:00 - 14:00

Środa

8:00 - 14:00

Czwartek

8:00 - 14:00

Piątek

8:00 - 13:00

 

Wykaz telefonów i adresów e-mail

Wójt Gminy

32 325 68 00

wojt@wyry.pl

Sekretariat

32 325 68 00

urzad@wyry.pl

Sekretarz

32 325 68 02

sekretarz@wyry.pl

Skarbnik

32 325 68 03

skarbnik@wyry.pl

Urząd Stanu Cywilnego

32 325 68 10

usc@wyry.pl

Edukacja

32 325 68 33

edukacja@wyry.pl

Ewidencja ludności

32 325 68 11

ewidencja@wyry.pl

Rada Gminy

32 325 68 12

rada@wyry.pl

Rolnictwo i ochrona środowiska

32 325 68 21

rolnictwo@wyry.pl

Mieszkaniówka

32 325 68 22

lokalowy@wyry.pl

Odpady

32 325 68 23

odpady@wyry.pl

Drogi

32 325 68 21

drogi@wyry.pl

Inwestycje

32 325 68 30

inwestycje@wyry.pl

Zamówienia publiczne

32 325 68 31

przetargi@wyry.pl

Pozyskiwanie funduszy

32 325 68 32

fundusze@wyry.pl

Promocja Gminy

32 325 68 14

promocja@wyry.pl

Planowanie przestrzenne

32 325 68 40

planowanie@wyry.pl

Geodezja

32 325 68 42

nieruchomosci@wyry.pl

Podatki

32 325 68 50
32 325 68 51

podatki@wyry.pl

Kasa

32 325 68 52

kasa@wyry.pl

Księgowość

32 325 68 53

ksiegowosc@wyry.pl

Płace

32 325 68 54

place@wyry.pl

 

Informujemy, iż Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Gminy Wyry oraz Stanowisko ds. planowania przestrzennego znajdują się w Wyrach przy ul. Głównej 58 (budynek byłego pawilonu handlowego).

 

 

FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Wysyłając formularz akceptujesz zasady polityki prywatności serwisu www firmy Portal gminy Wyry.
Informacje zawarte w formularzu będą wykorzystywane przez naszą firmę wyłącznie w celach współpracy.