I Gminne Zawody Wędkarskie Spławikowe 2018

Pierwsze wspólne wędkowanie

26 maja na kobiórskim zalewie Korzeniec odbyły się I Gminne Zawody Wędkarskie Spławikowe.

O puchar wójt gminy Barbary Prasoł zawodnicy walczyli w dwóch kategoriach wiekowych. Komisja konkursowa pod przewodnictwem Sebastiana Kuźnika i Kazimierza Jasińskiego dokładnie zważyła wszystkie wyłowione z Korzeńca ryby. Wśród dorosłych bezkonkurencyjny okazał się Michał Swadźba. Drugie miejsce zdobył Krzysztof Tułaza, tuż przed Barbarą Kuźnik, jedyną kobietą wśród  rywalizujących. W młodszej grupie wędkarzy zwyciężyła Vanessa Swadźba przed Natalią Golasz i Szymonem Bończykiem.

Puchary, dyplomy i atrakcyjne nagrody, m. in. kołowrotki, wędki i inne akcesoria wędkarskie, w zastępstwie Pani Wójt, wręczył Andrzej Suchoń – wiceprzewodniczący Rady Gminy Wyry. Gmina Wyry składa podziękowania przedstawicielom Koła nr 113 w Kobiórze Polskiego Związku Wędkarskiego za pomoc w organizacji zawodów.

Z kolejnością zajętych miejsc można zapoznać się na stronie internetowej Gminy Wyry.

Wyniki kategoria I

Wyniki kategoria II