II Gminny Turniej Tenisa Stołowego

II Gminy Turniej Tenisa Stołowego rozegrany!

W dniu 26 listopada 2011 roku (sobota) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Gostyni rozegrany został: II Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wyry. W zawodach uczestniczyło łącznie 68 zawodniczek i zawodników z Gostyni i Wyr (o 20 osób więcej niż przed rokiem!). W poszczególnych kategoriach grano systemem grupowo – pucharowym lub „każdy z każdym”. Turniej trwał 6 godzin, w czasie którego na czterech stołach rozegrano 104 mecze. Poszczególne spotkania były niezwykle zacięte i obfitowały w wiele ciekawych zagrań. Szczególnie emocjonujące były finały rozgrywane w poszczególnych kategoriach. Trzy najlepsze osoby w każdej kategorii otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, a zwycięzcy – puchary. Wręczono również nagrody niespodzianki dla najstarszego i najmłodszego uczestnika turnieju. Byli nimi Pan Henryk Szewczyk (73 lata) i Anna Chrzęszczyk (8 lat) – oboje z Gostyni. Dla wszystkich zawodników gorący poczęstunek w formie bigosu przygotował Pan Henryk Serafin właściciel firmy „Kodrin” z Gostyni za co organizatorzy serdecznie dziękują.

OFICJALNE WYNIKI ZAWODÓW:

MĘŻCZYŹNI  (rocznik 1994 i starsi)

1. Marek  Szolc

2. Henryk Szewczyk

3. Krzysztof Nowak

KOBIETY(rocznik 1994 i starsi)

1. Irena Piszczek

2. Anna Pająk

3. Alina Karwat

JUNIORZY (rocznik  1998-1996)

1. Tomasz Graca

2. Kamil Walasz