IX Turniej Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” cd

IX Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej

W dniu 9 września 2017 roku odbyła się druga część IX Turnieju Dzikach Dryżyn – w kategorii OPEN rocznik 2000 i starsi (młodsze roczniki rozgrywały mecze w czerwcu br).

Do turnieju przystąpiło osiem drużyn: trzy z Gostyni (RAKI, RACIORZE, ZAGŁADA), dwie z Wyr (OLDBOYE, NIEOBLICZALNI), jedna z Rudy Śląskiej (KAUFHAUS), jedna z Łazisk Górnych (BAWARCZYCY) oraz PRZECIWNY DO ODWROTNEGO (składająca się z zawodników z różnych miejscowości).

Zespoły w drodze losowania podzielono na dwie grupy, w ramach których odbyły się mecze każdy z każdym.

W efekcie zaciętej rywalizacji o miejsce trzecie i czwarte zagrali RAKI GOSTYŃ I RACIORZE GOSTYŃ ze zwycięstwem RAKÓW 5:0.

Do ścisłego finału weszli BAWARCZYCY (ŁAZISKA GÓRNE) I ZAGŁADA GOSTYŃ, ten mecz wygrali Bawarczycy (5:1) zdobywając tym samym Puchar Wójta Gminy Wyry, który Pani Barbara Prasoł – Wójt Gminy Wyry wręczyła zwycięzcom osobiście.

Dziękujemy Zarządowi KS FORTUNA Wyry za jak zwykle serdeczne przyjęcie na Obiekcie Sportowo Rekreacyjnym im. Braci Góralczyków, a drużynom za udział i świetną atmosferę.