III Turniej Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn”

WYNIKI III TURNIEJU „DZIKICH DRUŻYN” O PUCHAR WÓJTA GMINY WYRY W PIŁCE NOŻNEJ

rozegranego w dniu 11.06.2011 roku

Do III Turnieju „Dzikich drużyn” zgłosiło się dwanaście zespołów w kategorii „Open”, cztery zespoły w kategorii „Junior” oraz dwie drużyny w kategorii „Młodzik”. W tym roku rozgrywki toczyły się na płycie boiska obiektu sportowo-rekreacyjnego im. Braci Góralczyków w Wyrach.

Rozgrywane mecze były niezwykle emocjonujące, a rozgrywki obfitowały w wiele ciekawych akcji i zagrań. Warto podkreślić grę FAIR-PLAY wszystkich uczestniczących drużyn. Zauważyć należy fakt, że po raz trzeci z rzędu w kategorii OPEN zwyciężyła drużyna FC PARTNER, która w turnieju była klasą sama dla siebie wygrywając wszystkie mecze, strzelając 22 bramki i tracąc przy tym tylko 2. Królem strzelców turnieju został zawodnik FC Partner Jacek Janusz strzelec 12 bramek.

Ogółem strzelono 148 bramek w 23 meczach.

Na zakończenie zwycięskie drużyny otrzymały z rąk Pani Wójt Barbary Prasoł puchary oraz nagrody rzeczowe. Drużyny, które zajęły drugie miejsca otrzymały piłki, a drużyny z miejsc trzecich dyplomy i drobne upominki.

Wszyscy uczestnicy Turnieju mogli się posilić rewelacyjną grochówką - dzięki uprzejmości Pana Henryka Serafina – właściciela firmy KODRIN z Gostyni, który całość jedzenia zasponsorował – za co organizatorzy serdecznie dziękują.

Podziękowania również dla Pana Adama Grolika z Gminnego Ośrodka Sportu w Kobiórze za wypożyczenie bramek oraz dla Klubu Sportowego Fortuna Wyry za pomoc w organizacji turnieju.

Wyniki:

Kategoria OPEN:
Dwanaście zespołów zostało rozlosowanych do czterech grup po trzy zespoły. Zwycięzcy grup zagrali w półfinałach, z których wyłoniono następnie finalistów.

Finał: FC PARTNER – TEAM 5:0
o 3 miejsce: ŁOGIYŃ GOSTYŃ – ALLBLACKSI 2:1

1. FC Partner
2. Team
3. Łogiyń Gostyń
4. Allblacksi
5. Inter Wilkowyje
6. No Respekt Team
7. Nolico
8. Siekiera Pod Las
9. SLM Wyry
10. Sami Swoi
11. Pogramiacze
12. Plac Na Plac

Kategoria JUNIOR:
Cztery zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Kolejność końcowa drużyn:

Finał:  Paweł Team – Sparta Łaziska 2:1

1. Paweł Team
2. Sparta Łaziska
3. F.C. Wyry
4. FC Gostyń

Kategoria MŁODZIK:

Dwie drużyny zagrały ze sobą od razu finał:

Beniaminki – Sparta Łaziska 7:2

1. Beniaminki
2. Sparta Łaziska

Sędziowie: Pan Rafał JASZCZYK, Pan Marian KOŁODZIEJ

Organizatorzy serdecznie dziękują Wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg turnieju.

Wszystkie drużyny zapraszamy ponownie za rok!