VII Turniej Piłki Nożnej „Dzikich Drużyn” cd

W sobotę 12 września 2015 roku na boiskach obiektu Sportowo - Rekreacyjnego w Gostyni dziewięć nieformalnych drużyn piłkarskich rozegrało drugi etap Turnieju „Dzikich Drużyn” w Piłce Nożnej - kategoria OPEN. Puchar Wójta Gminy Wyry powędrował do Drużyny o nazwie BAWARCZYCY.

BAWARCZYCY - grupa z Łazisk Górnych już po raz kolejny brała udział w Turnieju Dzikich Drużyn organizowanym na terenie Gminy Wyry i podobnie jak w ubiegłym roku nie dała żadnych szans rywalom. Do drugiej fazy turnieju (drugiej- bo kategorie młodsze rozegrały mecze w czerwcu br.) zgłosiło się dziesięć drużyn ale ostatecznie do rozgrywek stawiło się dziewięć drużyn. Drugie miejsce w turnieju zajęła drużyna „MŁODZI, ZDOLNI, PIĘKNI” z Wyr, a trzecie „KAUFHAUS” z Rudy Śląskiej.

Serdeczne podziękowania dla zawodników za przybycie, uczestnictwo, sportową rywalizację i wspaniałą atmosferę. 
Za pomoc w organizacji turnieju szczególne wyrazy podziękowania składamy Panu Jarosławowi Góralczykowi – Prezesowi Klubu Sportowego „Fortuna Wyry” oraz pracownikom Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wyrach z Panem  Dyrektorem Jerzym Danielczykiem na czele.

Jakże przyjemnie jest po zakończonych trudach rozgrywek posilić się na świeżym powietrzu przepyszną kiełbasą z grilla, a było to możliwe dzięki Panu Henrykowi Kania właścicielowi Zakładów Mięsnych Henryk Kania z Pszczyny. Za ten hojny gest ufundowania kiełbasy dla wszystkich uczestników turnieju bardzo serdecznie Sponsorowi dziękujemy!