II Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim

WYNIKI II MISTRZOSTW GMINY WYRY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

W dniu 26 lutego 2011 roku na stokach Stacji Narciarskiej "Świoniorka", działającej przy Ośrodku Dolina Leśnicy w Brennej odbyły się II Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim (slalom gigant).

Przy pięknej słonecznej aurze w Zawodach wzięło udział 60 zawodników w 10 kategoriach!!!

Z ostatecznymi wynikami można zapoznać się tutaj

W klasyfikacji ogólnej najlepszy wynik uzyskali: Marta Chrzęszczyk - czas 00:28,62 oraz Tomasz Swadźba czas 00:22,35.

Za zdobyte miejsca od I do III, w poszczególnych kategoriach zawodnicy otrzymali medale oraz pamiątkowe dyplomy.

Wyróżniono również najstarszego i najmłodszego Zawodnika.

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za uczestnictwo w zawodach i zapraszamy w przyszłym roku!

Panu Henrykowi Serafinowi właścicielowi Firmy Kodrin z Gostyni składamy serdeczne podziękowania za ufundowanie pysznej grochówki dla wszystkich uczestników konkursu !!!