II Gminny Majskating - jeździmy na rolkach

Rolkarze już po raz drugi opanowali boisko szkolne w Gostyni!

W sobotnie przedpołudnie 27 maja 2017 r. młodzi mieszkańcy Gminy Wyry wzięli udział w imprezie pod nazwą „II Gminny Majskating – jeździmy na rolkach”, który zorganizowany został na boisku przy Zespole Szkół w Gostyni.

Punktualnie o godz. 10.00 na szkolnym boisku rozpoczęła się wesoła zabawa miłośników łyżworolek. Rolkarze zostali podzieleni na dwie grupy mniej i bardziej zaawansowanych. Podczas godzinnych zmagań rolkarze doskonalili swoją technikę jazdy, uczestniczyli w specjalnie przygotowanych konkurencjach.

Na zakończenie rolkowych przygód Wójt Gminy Wyry Barbara Prasoł wręczyła uczestnikom pamiątkowe dyplomy i nagrody.

II Gminny Majskating zorganizowany został przez Gminę Wyry i firmę F4F Fun For Family.

Dziękujemy wszystkim rolkarzom za uczestnictwo i zapraszamy za rok.

Autor zdjęć: Patryk Fila