II Gminny Marsz Nordic Walking

Na starcie II Gminnego Marszu Nordic Walking „Chodzę z kijami” w dniu 18 października 2014 roku zgłosiło się 40 osób (w tym 4 dzieci). Po przywitaniu Pani Instruktor Barbara Rożek przypomniała kilka podstawowych zasad prawidłowego chodzenia z kijami. Przed startem odbyła się również rozgrzewka. Po 1,5 godziny marszu na mecie pojawili się pierwsi chodziarze - Panie Krystyna Liszowska i Halina Głośna. Wszyscy uczestnicy z uśmiechem na twarzy, bezpiecznie pokonali około 10 km  trasę ścieżkami leśnymi. Na zakończenie, po małym poczęstunku na świeżym powietrzu, Pani Wójt Barbara Prasoł wręczyła imienne dyplomy i drobne upominki na pamiątkę uczestnictwa. Pogoda była idealna, humory dopisywały więc II Gminny Marsz Nordic Walking można uznać za bardzo udany. Dziękujemy wszystkim chodziarzem za uczestnictwo i serdecznie zapraszamy za rok!