V Rodzinny Rajd Rowerowy

Coraz liczniejsza grupa Mieszkańców Gminy Wyry, z roku na rok, przyjmuje zaproszenie Pani Wójt i Gminnej Rady Sportu do udziału we wspólnej wycieczce na rowerach.

W godzinach popołudniowych 29 sierpnia br. grupa 54 osób – „małych i dużych”, spotkała się na STARCIE RAJDU pod Pomnikiem Żołnierzy Września 1939 w Gostyni. Pogoda idealnie sprzyjała wyruszeniu na ścieżki leśne na rowerach. Najmłodsza uczestniczka Iga (jadąca w foteliku na rowerze taty) miała niespełna 15 miesięcy. Najmłodsza dziewczynka Ola, zupełnie samodzielnie pokonująca trudy trasy na własnym rowerku, miała 5 lat. Grupa pod przewodnictwem Pani Barbary Rożek pokonała 10 kilometrową trasę, głównie po ścieżkach leśnych Gminy. METĄ Rajdu była Zagroda Śląska w Gostyni, gdzie na rowerzystów czekała pani Wójt Barbara Prasoł.

 
Dla dzieci przygotowane zostały drobne upominki rzeczowe, a dla wszystkich uczestników rajdu pamiątkowe chustki i poczęstunek. Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za świetna atmosferę i zapraszamy do udziału za rok.