Wycieczka do Krakowa

Jak się Państwo zapatrują na spędzenie najkrótszej nocy w roku w Krakowie?
Zanim powiecie  - nie - przeczytajcie ten tekst do końca.
24.06. to dzień, w którym Kraków będzie kipiał od atrakcji. Jest to DZIEŃ  WIANKÓW czyli Krakowskie Święto Muzyki. Niezliczona ilość darmowych  koncertów na kilku scenach. Kilkudziesięciu artystów będzie w tym dniu w Krakowie. Moc innych atrakcji, które towarzyszą obchodom Nocy Świętojańskiej. Jedną z nich jest JARMARK ŚWIĘTOJAŃSKI.
My zaczęlibyśmy swoją jednodniową przygodę z Krakowem od rejsu po Wiśle. Z przystani Wawel popłyniemy do Tyńca, który zwiedzimy z przewodnikiem. Po powrocie pod Wawelski Gród zjemy obiad w restauracji na przystani. Nabierzemy sił i przy zarezerwowanych wcześniej stolikach będziemy wygodnie oglądać wydarzenia, które się będą odbywać na nadwiślańskich bulwarach. Bardziej wytrwali i niezmordowani mogą  uczestniczyć w koncertach i wydarzeniach, których w tym dniu na pewno nie zabraknie.

Powrót do domu przewidujemy w godzinach późnowieczornych, albo wcale, co Wy na to? Prawda, że brzmi obiecująco.

 

ZAPRASZAMY

​ Koszt wyjazdu: 170,00/180,00
 Kwota zawiera: przejazd autokarem, obiad z deserem, rejs Nimfą i opiekę przewodnika na całej trasie, bilet do opactwa z przewodnikiem, ubezpieczenie i niezmiennie dobre towarzystwo i pogodę ducha.

powrót