Festiwal tańca i piosenki

Festiwal tańca i piosenki

Chcesz wystąpić na dużej scenie i poczuć się jak gwiazda muzyki? Zapraszamy na Gminny Festiwal Tańca i Piosenki Przedszkolnej Scena marzeń pod honorowym patronatem wójt Gminy Wyry Barbary Prasoł.

Już 17 maja o godz. 9.30 w gostyńskim Domu Kultury odbędzie się niezwykłe święto muzyki. W przeglądzie, którego ideą jest wychowywanie poprzez muzykę, mogą wziąć udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniowie klas I-III. Zapraszamy zarówno zespoły, jak i solistów czy duety (do 25 osób łącznie z jednej placówki). Wykonawcy z jednej placówki mogą łącznie zaprezentować maksymalnie 5 punktów repertuarowych. Uczestnicy mogą śpiewać z osobą akompaniującą lub podkładem muzycznym.

Impreza ma charakter przeglądu i wspólnej zabawy. Występy nie będą oceniane przez jury w celu wyboru miejsc punktowanych. Wszyscy wykonawcy otrzymają słodki poczęstunek, dyplomy oraz upominki rzeczowe. Organizator zastrzega sobie prawo do powołania Rady Artystycznej w celu wyboru wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do występu na festynie w Wyrach 2 czerwca. Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury w Gostyni we współpracy z Urzędem Gminy Wyry.

Scena marzeń.jpg

powrót