Działaj Lokalnie

 Spotkanie z zakresu Programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji  Wolności ,,Działaj lokalnie" odbędzie się 10 kwietnia 2017 r. (poniedziałek) o godzinie 14.00 w sali narad Urzędu Gminy w Wyrach. Podczas spotkania prowadzący przybliży uczestnikom główne zagadnienia i cele związane z Programem "Działaj lokalnie!" ze szczególnym uwzględnieniem wniosku aplikacyjnego. Uczestnicy spotkania będą mogli również zadawać pytania i korzystać z sesji konsultacyjnej. W kwietniu 2017 r.

Stowarzyszenie Centrum Społecznego Rozwoju z siedzibą w Łaziskach Górnych, które jest Ośrodkiem Programu, planuje ogłosić konkurs dotacyjny w ramach którego gostyńskie i wyrskie podmioty będą mogły ubiegać się o dofinansowanie swoich pomysłów.

Więcej informacji można odnaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia:

http://csr.biz.pl/dzialaj-lokalnie/

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych z Gminy Wyry, członków grup nieformalnych oraz przedstawicieli gminnych instytucji kulturalnych, a także członków OSP Wyry i Gostyń do udziału w spotkaniu i zachęcamy do ubiegania się o środki na realizację celów statutowych.

powrót