Wyjazd na Ukrainę

Stowarzyszenie Podróżników TROP przedstawia propozycję 3 dniowego wyjazdu na UKRAINĘ Rozpoczniemy nasz wyjazd w piątek wcześnie rano kierując się do miejscowości Truskawiec słynnej ze swoich sanatoriów. Na miejscu rozpoznamy ofertę leczniczą i rehabilitacyjną, może w przyszłości zdecydujemy się na pobyt w tutejszych sanatoriach.
Na pewno zjemy u nich obiad, żeby zobaczyć
 jak żywią swoich pensjonariuszy. Zrobimy rekonesans po okolicy i odwiedzimy słynne źródła lecznicze. W godzinach popołudniowych przejedziemy do miejscowości.Stryj i zamieszkamy  w uroczym pensjonacie. Dzień zakończymy tańcami i śpiewem przy suto zastawionym stole.W sobotę po śniadaniu udamy się z przewodnikiem na cały dzień do Lwowa. Po intensywnym zwiedzaniu wrócimy do naszego pensjonatu na obiadokolację i tańce jeśli damy radę.Po niedzielnym śniadaniu zwiedzimy miasto Stryj i powoli skierujemy się w stronę granicy, tak aby wieczorem wrócić do domu.

koszt wyjazdu: 550,00 zł
cena obejmuje: przejazd autokarem, 2 noclegi, 2 śniadania,2 obiadokolacje, obiad w sanatorium, usługę przewodnika, ubezpieczenie
w szerokim 
 zakresie ( OC, NNW, bagaż, koszty leczenia do kwoty 200.000zł )

Podczas całego pobytu będzie nam towarzyszył Pan Sławek biegle mówiący po ukraińsku i posiadający podwójne obywatelstwo. 

powrót