Zapraszamy na Jesienny Spacer z Historią – 8 października

Urząd Gminy Wyry, w sobotę, 8 października zaprasza na Jesienny Spacer z Historią. Tematem przewodnim będzie schron na „Starej Pile”. Wycieczkę rozpoczniemy o godz. 11.00 przy schronie „Sowiniec” w Gostyni. Spacer będzie trwał około 2 godzin. Na zakończenie, około godz. 13.00 zapraszamy na poczęstunek.

Udział w spacerze i posiłek jest dla uczestników bezpłatny. Obowiązuje rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie pod nr (32) 325 68 14. Zgłoszenia uczestnictwa w Spacerze przyjmowane będą do 5 października.

Trasę zaplanowano na około 6 km. Jest wymagająca i przebiega częściowo przez teren leśny poza wyznaczoną ścieżką, więc wszystkich uczestników obowiązuje strój i obuwie dostosowane zarówno do warunków terenowych (las, zarośla), jak i różnych warunków pogodowych. Spacer odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne!

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w Spacerze tylko pod opieką dorosłych (rodziców lub opiekunów) lub za ich pisemną zgodą (może być odręczna).

Informacji w sprawie Spaceru udzielają pracownicy Referatu Komunikacji Społecznej i Administracji Urzędu Gminy Wyry (tel.: 32 325 68 14, e-mail: promocja@wyry.pl).

Spacer z historią.png


Załączniki:

powrót