Stypendia naukowe trafiły do najlepszych uczniów

Stypendia naukowe trafiły do najlepszych uczniów

Uroczyste wręczenie stypendiów w tym semestrze niestety nie mogło się odbyć z powodu stanu epidemii. Nie było to jednak przeszkodą i wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali swoje nagrody elektronicznie. Uczniom, którzy w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 osiągnęli wysokie wyniki w nauce: średnią ocen co najmniej 5,30 (uczniowie klas IV - VI) oraz 5,20 (uczniowie klas VII - VIII), przyznane zostały w sumie 82 stypendia.

Wszystkim stypendystom Wójt Gminy Wyry składa serdeczne gratulacje i słowa uznania za tak wysokie wyniki w nauce, a także życzy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klas IV –VI:

lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1.

Hanna Baran

4a

2.

Lena Harupa

4a

3.

Marek Kolonko

4a

4.

Zofia Komasara 

4a

5.

Anna Kurowska 

4a

6.

Patryk Langer 

4a

7.

Bartłomiej Mańka 

4a

8.

Martyna Górecka 

4b

9.

Dominik Haberla 

4b

10.

Nadia Juranek 

4b

11.

Weronika Lipiec 

4b

12.

Mateusz Swadźba 

4b

13.

Radosław Kielar 

5a

14.

Lidia Pokorska 

5a

15.

Agata Szopa 

5a

16.

Stanisław Jasiński 

5b

17.

Aleksandra Paul 

5b

18.

Rafał Szopa 

5b

19.

Milena Biela 

5c

20.

Jakub Greiner 

5c

21.

Antoni Komraus 

5c

22.

Oliwia Kosińska 

5c

23.

Melania Lowne – Hughes 

5c

24.

Maja Olszewska 

5c

25.

Milena Rączka 

5c

26.

Kamila Sosna 

5c

27.

Mateusz Janota 

6a

28.

Lena Krzyżaniak

6a

29.

Paulina Potyka 

6a

30.

Olga Bojdoł 

6b

31.

Kamila Kaczyńska 

6b

32.

Antonina Karolak 

6b

33.

Magdalena Majkrzak 

6b

34.

Mikołaj Milik 

6b

35.

Zuzanna Olejarczyk

6b

36.

Antonina Prażmowska 

6b

37.

Zofia Kowalczyk

6c

38.

Natalia Płoszek

6d

39.

Michał Raszka 

6d

40.

Małgorzata Słomka 

6d

 

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klasy VII-VIII:

lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1.

Martyna Pilszek 

7a

2.

Julia Jaworska 

7b

3.

Łukasz Myszor 

7b

4.

Jakub Ościk

7b

5.

Daria Fortuna 

8a

6.

Agata Danielczyk 

8b

7.

Tomasz Latusik 

8b

8.

Julia Majkrzak 

8b

 

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klas IV –VI:

lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1.

Kamila Czypionka

4a

2.

Nikodem Graczek 

4a

3.

Anna Nowak 

4a

4.

Szymon Orawski 

4a

5.

Agata Rzepka 

4a

6.

Hanna Szweter

4a

7.

Nadia Jarczyk

5a

8.

Maja Maksym

5a

9.

Paweł Pajor 

5a

10.

Klaudia Swadźba 

5a

11.

Natalia Szczepanek

5a

12.

Anna Frejno 

5b

13.

Szymon Lisowicz 

5b

14.

Filip Kujawa 

5b

15.

Patrycja Pawłowska 

5c

16.

Hanna Czembor 

6a

17.

Emilia Skrzypczyk 

6a

18.

Dominika Stasiak 

6a

19.

Natalia Pietrzak

6a

20.

Emilia Świerkot 

6b

21.

Lena Frejno 

6c

22.

Zofia Konieczny 

6c

23.

Julia Krymer

6c

24.

Maria Pajor 

6c

25.

Hanna Skrobol 

6c

26.

Vanessa Swadźba 

6c

 

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klasy VII-VIII:

lp.

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

1.

Mateusz Marciniak 

7a

2.

Natalia Myszor 

7a

3.

Natalia Ratka 

7a

4.

Piotr Czembor

7b

5.

Julia Burczyk

8a

6.

Julia Jabłońska

8a

7.

Maja Szroborz 

8a

8.

Mateusz Pawłowski 

8b

powrót

Kontakt z urzędem

Urząd Gminy Wyry
ul. Główna 133
43-175 Wyry
tel.: 32 32 56 800
fax: 32 32 56 809
e-mail: urzad@wyry.pl

Godziny urzędowania

  • Poniedziałek: 7:30 - 17:00

  • Wtorek: 7:30 - 15:30

  • Środa: 7:30 - 15:30

  • Czwartek: 7:30 - 15:30

  • Piątek: 7:30 - 14:00

Godziny otwarcia kasy

  • Poniedziałek: 8:00 - 16:30
    (przerwa od 12.00 - 13.00)

  • Wtorek: 8:00 - 15:00
    (przerwa od 12.00 - 13.00)

  • Środa: 8:00 - 15:00
    (przerwa od 12.00 - 13.00)

  • Czwartek: 8:00 - 15:00
    (przerwa od 12.00 - 13.00)

  • Piątek: 8:00 - 13:00

 

  • Konto bankowe:
    Bank Spółdzielczy Tychy
    Nr rachunku 81 8435 0004 0000 0000 6145 0001