146 uczniów otrzymało stypendia naukowe za II semestr roku szkolnego 2020/2021

Stypendia naukowe trafiły do najlepszych uczniów z Gminy Wyry.

Warunkiem uzyskania stypendium było osiągnięcie wysokich wyników w nauce: średniej ocen 5,30 – dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz 5,20 – dla uczniów klas VII-VIII lub uzyskanie tytułu laureata/finalisty konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty lub Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Wyróżnieni uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych w Wyrach i Gostyni otrzymali swoje nagrody elektronicznie. Wszystkim stypendystom składamy serdeczne gratulacje i słowa uznania za tak wysokie wyniki w nauce, a także życzymy dalszych sukcesów! 

Pełna lista nagrodzonych za II semestr roku szkolnego 2020/2021:

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klas IV-VI:

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Artur Froń

IVa

Laura Grabińska

IVa

Beata Kawała

IVa

Mateusz Krzoski

IVa

Szymon Kukla

IVa

Michał Kuś

IVa

Maciej Kutyła

IVa

Stanisław Mendecki

IVa

Nico Milejski

IVa

Lena Smuga

IVa

Adam Sornek

IVa

Alicja Słomka

IVa

Julian Libiszewski

IVa

Hanna Baran

Va

Lena Harupa

Va

Zofia Klimczyk

Va

Mateusz Kłosiewicz

Va

Marek Kolonko

Va

Robert Śmieja

Va

Bartłomiej Mańka

Va

Martyna Górecka

Vb

Nina Hachuła

Vb

Nadia Juranek

Vb

Weronika Lipiec

Vb

Mateusz Swadźba

Vb

Tymoteusz Wolnik

Vb

Agata Szopa

VIa

Radosław Kielar

VIa

Kaja Ludwig

VIa

Lidia Pokorska

VIa

Wiktor Cecuła

VIb

Julia Kalyta

VIb

Aleksandra Paul

VIb

Szymon Rajwa

VIb

Szymon Skibiński

VIb

Rafał Szopa

VIb

Milena Biela

VIc

Jakub Greiner

VIc

Kacper Hauschild

VIc

Michał Kłakus

VIc

Antoni Komraus

VIc

Oliwia Kosińska

VIc

Melania Lowne-Hughes

VIc

Anna Molecka

VIc

Maja Olszewska

VIc

Oskar Orliński

VIc

Milena Rączka

VIc

Kamila Sosna

VIc

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klas VII-VIII:

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Zuzanna Danielczyk

VIIa

Mateusz Janota

VIIa

Lena Krzyżaniak

VIIa

Katarzyna Milak

VIIa

Paulina Potyka

VIIa

Mikołaj Milik

VIIb

Antonina Prażmowska

VIIb

Maja Dziubek

VIIc

Zofia Kowalczyk

VIIc

Latoya Mansfeld

VIIc

Zuzanna Ryguła

VIIc

Magdalena Widera

VIIc

Monika Figołuszka

VIId

Natalia Bogocz

VIId

Lena Lewartowska

VIId

Michał Raszka

VIId

Małgorzata Słomka

VIId

Aleksandra Hońca

VIIIa

Maja Młynarczyk

VIIIa

Martyna Pilszek

VIIIa

Maja Mudyn

VIIIa

Jakub Ościk

VIIIb

Julia Jaworska

VIIIb

Łukasz Myszor

VIIIb

Wiktoria Ormanin

VIIIb

Jakub Vojtek

VIIIb

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klas IV-VI:

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Anna Otrząsek

IVa

Milena Kotlarska

IVa

Amelia Makowiec

IVa

Weronika Włodarska

IVa

Tymoteusz Stebel

IVa

Dawid Neuman

IVa

Dominika Jarocka

IVb

Kacper Grygierek

IVb

Alicja Pieczarka-Swadźba

IVb

Amelia Karwowska

IVb

Aleksandra Dygudaj

IVb

Gabriela Badocha

IVb

Wojciech Jaromin

IVb

Miłosz Kotlarski

Va

Kamila Czypionka

Va

Kamil Golec

Va

Szymon Orawski

Va

Nikodem Graczek

Va

Agata Rzepka

Va

Kamil Laksa

Va

Hanna Szweter

Va

Anna Nowak

Va

Nadia Adamaszek

Vb

Mikołaj Bronder

Vb

Paweł Pryszcz

Vb

Michalina Wach

Vb

Jakub Krzyżyk

Vb

Alicja Urbanek

Vb

Wiktoria Pilorz

Vb

Julia Jegła

Vb

Bartosz Sobota

Vb

Nikola Zybała

Vb

Natalia Szczepanek

VIa

Klaudia Swadźba

VIa

Paweł Pajor

VIa

Nadia Jarczyk

VIa

Maja Maksym

VIa

Julia Litewczuk

VIa

Szymon Lisowicz

VIb

Laura Szołtysek

VIb

Wiktoria Suchoń

VIb

Anna Frejno

VIb

Oliwia Guzia

VIb

Kacper Kaps

VIb

Franciszek Szaforz

VIb

Malwina Nowara

VIb

Filip Kujawa

VIb

Emilia Piecha

VIc

Izabela Kania

VIc

Patrycja Pawłowska

VIc

Jakub Pośpiech

VIc

Hanna Krzemińska

VIc

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klasy VII-VIII:

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Hanna Czembor

VIIa

Anna Skudło

VIIa

Paweł Nowak

VIIa

Emilia Skrzypczyk

VIIa

Emilia Świerkot

VIIb

Lena Frejno

VIIc

Hanna Skrobol

VIIc

Maria Pajor

VIIc

Zofia Konieczny

VIIc

Vanessa Swadźba

VIIc

Laura Machulec

VIIc

Mateusz Marciniak (laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka angielskiego)

VIIIa

Zofia Malcharek

VIIIa

Natalia Ratka

VIIIa

Natalia Myszor

VIIIa

Amelia Mrowiec

VIIIb

Piotr Czembor

VIIIb

Dominika Sitko

VIIIb

Patryk Orawski

VIIIb

Mateusz Wuwer

VIIIb

 Stypendyści - Szkoła Podstawowa w Wyrach.jpg

Stypendyści - Szkoła Podstawowa w Wyrach

Stypendyści - Szkoła Podstawowa w Gostyni.jpg

Stypendyści - Szkoła Podstawowa w Gostyni

powrót

Kontakt z urzędem

 

Urząd Gminy Wyry


ul. Główna 133
43-175 Wyry
tel.: 32 32 56 800
fax: 32 32 56 809
e-mail: urzad@wyry.pl

 

Godziny urzędowania

 

  • Poniedziałek: 7:30 - 17:00

  • Wtorek: 7:30 - 15:30

  • Środa: 7:30 - 15:30

  • Czwartek: 7:30 - 15:30

  • Piątek: 7:30 - 14:00

Godziny otwarcia kasy

 

  • Poniedziałek: 8:00 - 14:00

  • Wtorek: 8:00 - 14:00

  • Środa: 8:00 - 14:00

  • Czwartek: 8:00 - 14:00

  • Piątek: 8:00 - 13:00

 

  • Konto bankowe:
    Bank Spółdzielczy Tychy
    Nr rachunku 81 8435 0004 0000 0000 6145 0001

Godziny otwarcia PSZOK

 

  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00

  • Wtorek: 9:00 - 16:30

  • Środa: 9:00 - 16:30

  • Czwartek: 10:00 - 18:30

  • Piątek: 12:30 - 16:30

  • Sobota: 9:00 - 14:00