VII Turniej Piłki Siatkowej Plażowej

VII Turniej Piłki Siatkowej Plażowej rozegrany!

W dniu 08.09.2013 roku, na boiskach Domu Przyjęć Okolicznościowych „Gostyniec” w Gostyni, rozegrano VII  Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Wyry. Do udziału w zawodach zgłosiło się 14 par męskich oraz 10 kobiecych. Cieszy również fakt, że na turniej przyjeżdżają pary spoza powiatu mikołowskiego, a o zainteresowaniu zawodami niech świadczy to, że chętnych par było więcej niż przewidywał regulamin zawodów. Piękną i słoneczna niedzielna aura sprawiła, że  mecze oglądało duże grono przybyłych kibiców. Turniej Open jak i Turniej Kobiet rozegrano systemem brazylijskim (do dwóch przegranych meczy).

Wyniki turnieju OPEN:

1. Łukasz Gębka(Siemianowice Śl.)/Tomasz Wojciechowski (Siemianowice Śl.)

2. Janusz Hajduk (Przyszowice)/Rafał Mikołajczyk (Przyszowice)

3. Łukasz Marek (Tychy)/Daniel Chemicz (Tychy)

4. Rafał Bogacz (Pszczyna)/Tomasz Ryt (Pszczyna)

5-6. Piotr Chrzęszczyk (Gostyń) / Robert Bąk (Tychy), Artur Bondel / Rafał Bondel (Tychy)

7-8. Marek Budzikowski/Mateusz Podskoczuk (Tychy), Jakub Chudyba/Rafał Szczepanek (Tychy)

9-12. Paweł Fritz (Wyry)/ Mariusz Androsiuk (Chorzów),   Ewa Gwóźdż (Wyry)/ Mateusz Kokot (Mikołów), Paweł Rajwa/ Artur Pinocy (Wyry), Tomasz Ślusarczyk/Przemysław Krzyczmonik (Tychy)

13-14. Paweł Gucwa/ Jacek Szczesiek (Tychy), Michał Buryan/ Krzysztof Franek (Zebrzydowice)

Wyniki turnieju KOBIET:

1. Anna Paździorek (Łaziska)/Sabina Żmija (Łaziska)

2. Magdalena Dzikowska (Czechowice)/Karolina Kozioł (Czechowice)

3. Angelika Bruderek (Łaziska)/Zofia Stawarska (Mikołów)

4. Weronika Przebinda (Czechowice)/Patrycja Króliczek (Czechowice)

5-6. Emilia Kostrzewa (Ruda Śl.) / Monika Płucieńczak (Katowice), Anna Machulec (Mikołów) / Olga Omozik (Chudów)

7-8. Karolina Mazur/ Weronika Krzyżyk (Gostyń), Agata Nycz/Aleksandra Olchawa (Tychy)

9-10. Katarzyna Bogocz (Gostyń) / Samanta Galias (Wyry), Aleksandra Wojciechowska/ Monika Sułkowska (Gostyń)

Pierwsze trzy pary w każdej kategorii otrzymały puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe, a pary które uplasowały się na miejscach czwartych dyplomy. które na zakończenie wręczyła Pani Wójt Gminy Wyry Barbara Prasoł.

Serdeczne podziękowania dla Państwa Kowalskich – właścicieli Domu Przyjęć Okolicznościowych „Gostyniec” w Gostyni za życzliwość i udostępnienie boisk do gry w siatkówkę plażową, oraz dla Pana Henryka Serafina – firma „KODRIN” za ufundowanie dla wszystkich zawodników kiełbasek. Podziękowania również dla Artura Bondla za pomoc w przygotowaniu boisk.