Czyste Powietrze

Wiosna z pasją w Domu Kultury w Gostyni

Wiosna z pasją w Domu Kultury w Gostyni

Wiosna z pasją w Domu Kultury

 

Już 14 marca w gostyńskim Domu Kultury odbędzie się GMINNE BIENNALE MAŁEJ FORMY PLASTYCZNEJ „WIOSNA Z PASJĄ”. Organizatorem wydarzenia jest Dom Kultury w Gostyni, a partnerem Urząd Gminy Wyry pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wyry Barbary Prasoł.

 

Zachęcamy do wyrażenia zainteresowania uczestnictwem w biennale w placówkach, do których uczęszczają Państwa dzieci. W wydarzeniu mogą brać udział uczniowie szkół oraz dzieci przedszkolne z grup 6-letnich z gminy Wyry. Każda placówka wytypuje po 8 uczestników wg odpowiedniej kategorii wiekowej (dzieci 6-letnie, uczniowie klas I-III, uczniowie klas IV-VI oraz uczniowie klas VII  i gimnazjów). Termin nadsyłania karty zgłoszenia upływa 28 lutego.

 

Zadaniem dzieci będzie pokolorowanie losowo przyporządkowanej kartki będącej elementem całego obrazu w dowolny sposób przy użyciu pasteli i kredek. Uczestnicy łącząc wszystkie kartki w całość, wspólnie stworzą wiosenny obraz będący melanżem technik i barw. Praca końcowa zostanie wyeksponowana na wystawie w Domu Kultury i będzie wykorzystywana jako dekoracja imprez plenerowych. Zostanie również opublikowana na stronie internetowej www.dkgostyn.pl, a także w miesięczniku „Wicie”.

Więcej informacji pod nr tel. 032/ 218-70-00

Wiosna z pasją.jpg

 

powrót