Stypendia naukowe trafiły do najlepszych uczniów

Ponad 100 uczniów otrzymało stypendia naukowe za miniony semestr!

Uroczyste wręczenie stypendiów w tym semestrze niestety ponownie nie mogło się odbyć z powodu stanu epidemii. Nie było to jednak przeszkodą i wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali swoje nagrody elektronicznie. Wszystkim stypendystom składamy serdeczne gratulacje i słowa uznania za tak wysokie wyniki w nauce, a także życzymy dalszych sukcesów!

Pełna lista nagrodzonych:

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klas IV –VI szkoły podstawowej:

Laura Grabińska

IVa

Alicja Słomka

IVa

Beata Kawała

IVa

Nico Milejski

IVa

Stanisław Mendecki

IVa

Lena Smuga

IVa

Mateusz Krzoski

IVa

Artur Froń

IVa

Julian Libiszewski

IVa

Marek Kolonko

Va

Lena Harupa

Va

Hanna Baran

Va

Bartłomiej Mańka

Va

Robert Śmieja

Va

Zofia Klimczyk

Va

Anna Kurowska

Va

Weronika Lipiec

Vb

Nina Hachuła

Vb

Mateusz Swadźba

Vb

Tymoteusz Wolnik

Vb

Nadia Juranek

Vb

Martyna Górecka

Vb

Witold Hadasik

Vb

Lidia Pokorska

VIa

Radosław Kielar

VIa

Rafał Szopa

VIb

Wiktor Cecuła

VIb

Szymon Skibiński

VIb

Michał Raszka

VIb

Anna Molecka

VIc

Antoni Komraus

VIc

Oskar Orliński

VIc

Oliwia Kosińska

VIc

Jakub Greiner

VIc

Kamila Sosna

VIc

Michał Kłakus

VIc

Kacper Hauschild

VIc

Milena Biela

VIc

Maja Olszewska

VIc

Milena Rączka

VIc

Melania Lowne-Hughes

VIc

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klas VII - VIII szkoły podstawowej:

Mateusz Janota

VIIa

Lena Krzyżaniak

VIIa

Paulina Potyka

VIIa

Mikołaj Milik

VIIb

Antonina Prażmowska

VIIb

Zuzanna Ryguła

VIIc

Maja Dziubek

VIIc

Zofia Kowalczyk

VIIc

Magdalena Widera

VIIc

Latoya Mansfeld

VIIc

Małgorzata Słomka

VIId

Lena Lewartowska

VIId

Monika Figołuszka

VIId

Natalia Bogocz

VIId

Michał Raszka

VIId

Martyna Pilszek

VIIIa

Maja Mudyn

VIIIa

Jakub Ościk

VIIIb

Julia Jaworska

VIIIb

Szymon Grab

VIIIb

Łukasz Myszor

VIIIb

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klas IV –VI szkoły podstawowej:

Anna Otrząsek

IVa

Amelia Makowiec

IVa

Tymoteusz Stebel

IVa

Dawid Neuman

IVa

Gabriela Badocha

IVb

Lena Rendchen

IVb

Alicja Pieczarka-Swadźba

IVb

Aleksandra Dygudaj

IVb

Kamila Czypionka

Va

Martyna Wuwer

Va

Hanna Szweter

Va

Nikodem Graczek

Va

Agata Rzepka

Va

Szymon Orawski

Va

Anna Nowak

Va

Julia Jegła

Vb

Nadia Adamaszek

Vb

Paweł Pryszcz

Vb

Nikola Zybała

Vb

Alicja Urbanek

Vb

Michalina Wach

Vb

Wiktoria Pilorz

Vb

Paweł Pajor

VIa

Klaudia Swadźba

VIa

Nadia Jarczyk

VIa

Natalia Szczepanek

VIa

Maja Maksym

VIa

Szymon Lisowicz

VIb

Oliwia Guzia

VIb

Anna Frejno

VIb

Malwina Nowara

VIb

Filip Kujawa

VIb

Patrycja Pawłowska

VIc

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klasy VII - VIII szkoły podstawowej:

Emilia Skrzypczyk

VIIa

Hanna Czembor

VIIa

Anna Skudło

VIIa

Maria Pajor

VIIc

Lena Frejno

VIIc

Zofia Konieczny

VIIc

Mateusz Marciniak

VIIIa

Natalia Ratka

VIIIa

Eryk Sobolewski

VIIIa

Amelia Mrowiec

VIIIb

Piotr Czembor

VIIIb

 

powrót

Kontakt z urzędem

 

Urząd Gminy Wyry


ul. Główna 133
43-175 Wyry
tel.: 32 32 56 800
fax: 32 32 56 809
e-mail: urzad@wyry.pl

Godziny urzędowania

 

Od 23 marca Urząd Gminy Wyry jest zamknięty do odwołania!

 

  • Poniedziałek: 7:30 - 17:00

  • Wtorek: 7:30 - 15:30

  • Środa: 7:30 - 15:30

  • Czwartek: 7:30 - 15:30

  • Piątek: 7:30 - 14:00

Godziny otwarcia kasy

 

Od 23 marca kasa Urzędu Gminy Wyry jest zamknięta do odwołania!

 

  • Poniedziałek: 8:00 - 14:00

  • Wtorek: 8:00 - 14:00

  • Środa: 8:00 - 14:00

  • Czwartek: 8:00 - 14:00

  • Piątek: 8:00 - 13:00

 

  • Konto bankowe:
    Bank Spółdzielczy Tychy
    Nr rachunku 81 8435 0004 0000 0000 6145 0001