Rozdano stypendia naukowe

 

120 uczniów Gminy Wyry otrzymało stypendia naukowe za II semestr roku szkolnego 2021/2022.

Warunkiem uzyskania stypendium było osiągnięcie wysokich wyników w nauce: średniej ocen 5,30 – dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej oraz 5,20 – dla uczniów klas VII-VIII lub uzyskanie tytułu laureata/finalisty konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty lub Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Wyróżnieni uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych w Wyrach i Gostyni otrzymali swoje nagrody elektronicznie. Wszystkim stypendystom składamy serdeczne gratulacje i słowa uznania za tak wysokie wyniki w nauce, a także życzymy dalszych sukcesów!

Stypendyści Szkoły Podstawowej w Wyrach.jpg

Stypendyści Szkoły Podstawowej w Wyrach

Stypendyści Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni.jpg

Stypendyści Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Września 1939 w Gostyni


Pełna lista nagrodzonych za II semestr roku szkolnego 2021/2022:

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej:

Piotr Bielas

Krzysztof Kowalczyk

Bartosz Kubica

Lena Kwiatek

Łukasz Połap

Lena Rajska

Filip Szczotka

Mateusz Witek

Hanna Ciechacka

Marcel Grosz

Sara Kos

Milena Kosińska

Adam Skorupa

Julia Szeremeta

Adam Szopa

Filip Greiner

Julia Herman

Milena Raszka

Kaja Hybiorz

Szymon Kłakus

Rafał Latusik

Maja Suchanek

Artur Froń

Laura Grabińska

Beata Kawała

Michał Kuś

Julian Libiszewski

Alicja Słomka

Lena Smuga

Lena Harupa

Zofia Klimczyk

Anna Kurowska

Bartłomiej Mańka

Robert Śmieja

Martyna Górecka

Dominik Haberla

Nadia Juranek

Weronika Lipiec

Szkoła Podstawowa w Wyrach – uczniowie klas VII - VIII szkoły podstawowej:

Lidia Pokorska

Milena Roj

Rafał Szopa

Jakub Greiner

Kacper Hauschild

Antoni Komraus

Oliwia Kosińska

Melania Lowne-Hughes

Maja Olszewska

Oskar Orliński

Milena Rączka

Kamila Sosna

Mateusz Janota

Agata Nawrat

Lena Krzyżaniak

Zuzanna Olejarczyk

Antonina Prażmowska

Maja Dziubek

Latoya Mansfeld

Michał Raszka

Małgorzata Słomka

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klas IV - VI szkoły podstawowej:

Zuzanna Bartniczek

Wiktoria Gorzawska

Oliwier Guzia

Piotr Kargul

Blanka Paśdzierny

Ewelina Pilarska

Filip Rogowiec

Julia Widuch

Paweł Bojdoł

Magdalena Kempa

Marek Myszor

Kamil Ratka

Mateusz Sztos

Hanna Szulc

Lena Danielczyk

Zofia Da-Via

Bartosz Domino

Jakub Duda

Zuzanna Duda

Zuzanna Gorczaty

Alicja Kozina

Laura Suchan

Wanda Suchy

Amelia Makowiec

Anna Otrząsek

Jan Rokicki

Weronika Włodarska

Gabriela Badocha

Aleksandra Dygudaj

Kamila Czypionka

Nikodem Graczek

Anna Nowak

Szymon Orawski

Agata Rzepka

Hanna Szweter

Martyna Wuwer

Nadia Adamaszek

Michalina Wach

Szkoła Podstawowa w Gostyni – uczniowie klasy VII - VIII szkoły podstawowej:

Filip Nowrot

Paweł Pajor

Klaudia Swadźba

Natalia Szczepanek

Anna Frejno

Malwina Nowara

Patrycja Pawłowska

Hanna Czembor

Kalina Kurpas

Paweł Nowak

Weronika Pilarska

Emilia Skrzypczyk

Anna Skudło

Joanna Tluczykont

Emilia Świerkot

Lena Frejno

Zofia Konieczny

Julia Krymer

Laura Machulec

Maria Pajor

Karolina Parochońska

Krzysztof Ryguła

Hanna Skrobol

 

powrót

Kontakt z urzędem

 

Urząd Gminy Wyry


ul. Główna 133
43-175 Wyry
tel.: 32 32 56 800
fax: 32 32 56 809
e-mail: urzad@wyry.pl
adres skrytki ePUAP: /xm62eyt661/skrytka

 

Godziny urzędowania

 

  • Poniedziałek: 7:30 - 17:00

  • Wtorek: 7:30 - 15:30

  • Środa: 7:30 - 15:30

  • Czwartek: 7:30 - 15:30

  • Piątek: 7:30 - 14:00

Godziny otwarcia kasy

 

  • Poniedziałek: 8:00 – 16:30 (przerwa w godz. 12:00 – 13:00)

  • Wtorek: 8:00 – 15:00 (przerwa w godz. 12:00 – 13:00)

  • Środa: 8:00 – 15:00 (przerwa w godz. 12:00 – 13:00)

  • Czwartek: 8:00 – 15:00 (przerwa w godz. 12:00 – 13:00)

  • Piątek: 8:00 – 13:00

 

  • Konto bankowe:


Bank Spółdzielczy Tychy
Nr rachunku 81 8435 0004 0000 0000 6145 0001

Godziny otwarcia PSZOK

 

  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00

  • Wtorek: 9:00 - 16:30

  • Środa: 9:00 - 16:30

  • Czwartek: 10:00 - 18:30

  • Piątek: 12:30 - 16:30

  • Sobota: 9:00 - 14:00