Już w najbliższy czwartek, 14 maja o godz. 17.00 w Domu Kultury w Gostyni (pomieszczenia na parterze) odbędzie się spotkanie nt. zielarstwa w kontekście ekologii. Podczas spotkania dowiemy się, jak i kiedy zbierać zioła, jakie są właściwości ziół, jak rozpoznawać zioła itp.
Spotkanie potrwa ok. 1,5 godziny.
Serdecznie zapraszamy.
































Wykonanie strony internetowej dofinansowano ze środków Ministra Administracji i Cyfryzacji.